مقدمه

به کامل اپ خوش آمدید . ضمن تشکر از انتخاب و همراهی شما ، از آنجا که استفاده از وبسایت و اپلیکیشن کامل اپ به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات می باشد لطفا آن را با دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات

کامل اپ در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون جرایم رایانه ای، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک و نیز ضوابط بانک مرکزی فعالیت می کند و کاربر هم متعهد است که استفاده خود از کامل اپ را به طور کامل تابع این قوانین و ضوابط سازد.

کامل اپ متعلق به شرکت کامل پرداز آرمان میباشد و متعهد میباشد در حفظ حریم خصوصی کاربران کوشا باشد.

کامل اپ متشکل از دو بخش سامانه kamelapp.ir و اپلیکیشن اندرویدی دستگاه کارت خوان میباشد, تایید حساب کاربری و خرید و تمدید اشتراک صرفا از طریق سایت kamelapp.ir صورت می پذیرد.

نام کاربری و رمز عبور جهت استفاده از سامانه و نرم افزار کامل اپ برای کاربر ثبت نام کننده صادر میشود.از در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری نمایید.

کاربر یا سرپرست فروشگاه صرفا فرد یا شرکتی است که اطلاعات آن در قسمت مشخصات ثبت نام ثبت گردیده است و مسئولیت هرگونه مغایرت به عهده کاربر میباشد.

اپلیکیشن کامل اپ نرم افزاری برای دستگاه های کارتخوان اندرویدی میباشد,برای استفاده از اپلیکیشن کامل اپ حتما از دستگاه های کارت خوان مورد تائید شرکت استفاده نمایید, در صورت استفاده از دستگاه های کارت خوان متفرقه هرگونه مسئولیت به عهده کاربر میباشد.

تهیه دستگاه کارت خوان به عهده مشتری میباشد کامل اپ نقش راهنما جهت تهیه دستگاه مناسب را دارا میباشد لیکن در قرارداد خرید یا واگذاری دستگاه کارت خوان هیچگونه دخل و تصرفی نخواهد داشت و کلیه تعهدات بین مشتری و شرکت تامین کننده دستگاه میباشد.

هر کاربر صرفا با اطلاعات هویتی متعلق به خودش می تواند در کامل اپ حساب کاربری افتتاح و از آن استفاده کند؛ مگر اینکه برای افتتاح حساب کاربری و استفاده از آن به نام شخصی دیگر از او، نمایندگی قانونی یا قراردادی معتبر داشته باشد. کاربر ملزم است که اطلاعات هویتی خود، یا کسی که از او نمایندگی را دارد، به درستی در کامل اپ وارد کند و مسئولیت هر گونه خسارت ناشی از ارائه اطلاعات نادرست را به عهده می گیرد.

مسئولیت ثبت اطلاعات صحیح به عهده کاربر میباشد.

کامل اپ متعهد به رعایت محرمانگی کلیه اطلاعات کاربر که در دسترس کامل اپ قرار می گیرد خواهد بود. کامل اپ این اطلاعات را به هیچ وجه در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. مگر این که با حکم مقام قضایی، انتظامی یا اداری صالح یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد، آنها را در اختیار مراجع ذیصالح قرار دهد.

مالکیت فکری کلیه محتوای قابل دسترس در سامانه و اپلیکیشن کامل اپ متعلق به شرکت کامل پرداز آرمان است و هر گونه استفاده از آنها، از جمله نفوذ در نرم افزارهای سامانه، بازتولید، مهندسی معکوس، فروش و اعطای لیسانس توسط سایرین برای مقاصد تجاری یا غیر تجاری بدون کسب مجوز کتبی ناقض این حق خواهد بود.

هرگونه واریز وجه جهت استفاده از خدمات کامل اپ فقط از طریق درگاه پرداخت در سایت kamelapp.ir صورت می پذیرد لذا هرگونه پرداختی خارج از سامانه kamelapp.ir به افراد یا سامانه های دیگر مورد تایید کامل اپ نخواهد بود.

کلیه سرویسهای کامل اپ صرفا توسط اشخاص دیگر بدون کسب مجوز کتبی، خواه با جعل هویت یا با تظاهر به نمایندگی انجام شود، نقض حقوق کامل اپ و حسب مورد مستوجب مسئولیت حقوقی، کیفری یا هر دو خواهد بود.

لیست نمایندگان شرکت در kamelapp.ir قابل مشاهده میباشد, نماینده یا بازاریاب شرکت صرفا معرف خدمات و محصولات کامل اپ میباشد لذا هرگونه رفتار خارج عرف یا دریافت وجه و یا ارائه محصولات دیگر مورد تایید کامل اپ نخواهد بود و کاربر در صورت مشاهده این موارد ملزم به گزارش به شرکت جهت برخورد الزام میباشد.

کامل اپ نرم افزاری جهت راحتی فرایند کنترل و فروش محصولات کاربران میباشد و صرفا اطلاعات وارد شده را ثبت و پردازش میکند و هیچگونه دخالتی در سیستم دریافت و پرداخت بانکی ندارد لذا کلیه مسئولیت در ثبت اطلاعات صحیح ,حساب بانکی و دریافت و پرداخت به عهده کاربر و شرکت های ارائه خدمات پرداخت طرف قرارداد با کاربر میباشد.

تایید تراکنش توسط شرکت ها پرداختی معتبر می باشد ولذا چک کردن فرایند به عهده کاربر می باشد.

درصورت بروز مشکلات احتمالی که کارایی نرم افزار کامل اپ را دچار اختلال کند کاربر موظف به اطلاع رسانی به قسمت پشتیبانی می باشد و کامل اپ طی 2روز کاری موظف به رسیدگی می باشد درصورت تشخیص مشکلات احتمالی به وجود امده از جانب نرم افزار, کامل اپ مکلف به رفع مشکل طی 3روز کاری می باشد.در صورت حل نشدن مشکل, کاربر می تواند از داشتن ادامه اشتراک کامل اپ انصراف خود را اعلام و هزینه باقی مانده اعتبار اشتراک خود را دریافت نماید یا پس از رفع مشکل به ازای دو برابر زمان صرف شده برای حل مشکل, اعتبار اشتراک جهت خسارت و دلجویی دریافت نماید

اگر اختلال خارج از کنترل شرکت باشد؛برای نمونه فاجعه‌ی طبیعی، جنگ، اعمال تروریستی، شورش، اقدام دولت، وضع قوانین جدید حاکمیتی,اِشکال شبکه‌ی جهانی اینترنت، شبکه‌ی ارتباطات زیرساخت، مسیریابی در شبکه‌ی سرویس‌دهندگان اینترنت به ‌بهره‌بردار و هر یک از اشکالات خارج از شبکه‌ی شرکت در داخل یا خارج از ایران هیچ گونه مسئولیتی درصورت بروز اختلال و مشکلات پیش امده متوجه کامل اپ نمی باشد.